Yurtiçi Rulo Sac Taşımacılığı

Rulo sac taşımacılığı (bobin taşımacılığı) dahil olmak üzere malların taşınmasında uzmanlaşmış bir lojistik şirketidir. Bobin taşımacılığı, otomotiv ve inşaat gibi çeşitli endüstrilerde kullanılan büyük, ağır çelik bobinlerin veya diğer malzemelerin hareketini içerir.

Rulo taşımacılığı ile ilgili olarak, ruloların yüklenmesi ve boşaltılması, nakliye için emniyete alınması ve varış noktasına teslim edilmesi dahil olmak üzere bir dizi hizmet sunmaktadır. Ruloların güvenli ve verimli bir şekilde taşınmasını sağlamak için düz yataklı römorklar, havuzlu dorse, olumsuz hava şartlarına uyumlu tente ve kangal rafları gibi özel ekipmanlar kullanıyor.

Bobin taşımacılığının yanı sıra depolama, gümrükleme, proje kargo elleçleme gibi diğer lojistik hizmetleri de sunmaktadır. Lojistik endüstrisindeki uzmanlığı ve müşterilerinin özel ihtiyaçlarını karşılamak için özelleştirilmiş çözümler sunma yeteneği ile gurur duymaktadır.

Genel olarak, rulo taşımacılığı ve diğer taşımacılık ihtiyaçlarının tüm yönlerini ele alabilen, güvenilir ve deneyimli bir lojistik şirketidir.